Proč pít zdravou vodu

Běžná voda balená a vodovodní je pitná, ale již není přirozená a neprospívá Vašemu tělu. Zdravou svěží vodu nelze dlouhodobě skladovat!

Chcete si udržet své dobré zdraví celý svůj život? Jste opravdu v takové kondici v jaké by jste chtěli být?

Chcete být obézní, nemocní a žít život bez energie? Určitě ne! Proto se na chvilku zastavte a zamyslete.

Mnoha nemocím jako je diabetes, artritida, rakovina a dalším se daří v kyselém prostředí, které v těle vzniká při špatném životním stylu. Čím kyselejší je Vaše tělo, tím více je náchylné k onemocnění. Nepříznivá je většina potravin a nápojů (maso, nezdravá jídla, alkohol atd.).

Kromě kyselosti hraje velkou roli poměr oxidantů a antioxidantů. Oxidanty se nacházejí ve většině nápojů, které konzumujete a jejich účinky jsou negativní pro Vaše tělo. Každý doušek kávy nebo oblíbeného nápoje je tak ohrožením Vašeho zdraví a urychlením účinku stárnutí. 

Vzorek nápojů, které Vaše tělo absorbuje: 

(Kladná čísla = nezdravé, záporná čísla = zdravé)

ROVNOVÁHA VE VAŠEM TĚLE

Špatný životní styl má za důsledek zhoršování zdravotního stavu a to již u dětí, kdy selhali rodiče a "dopřávali" dítěti víc než bylo moudré. Pro zlepšení zdravotního stavu je důležité vyvažování kyselých potravin, které jíme. Je to klíč ke zdravému organismu bez chorob. Většina ovoce a zeleniny jsou alkalické a pokud jíme více těchto potravin můžeme kompenzovat hladinu kyselosti v těle. Jíst zdravě znamená být zdravý, ale bohužel při našem moderním životním stylu není kolikrát možné toto dodržet.

Odpovědí na to, jak vyrovnat kyselost v těle a mít dobrý pocit, je alkalická voda. Naše tělo tvoří zhruba 70% tekutin, což je důvod, proč je pití alkalické vody tak efektivní.

Alkalická voda neutralizuje kyselost v těle a přivádí ho zpět do zdravé rovnováhy. Stát se zdravým je snadné. Stačí pít alkalickou vodu.


Copyright ©2012 | www.alkaStream.cz